Hakkımızda

Konpalet Geri Dönüşüm Palet ve Ahşap Sanayii A.Ş, Konya’da 36 yıllık sektör tecrübesi ile sıfır ve ikinci el ahşap palet imalat ve satışı yapmaktadır. Firmamız ayrıca ahşap sandık, kavak kontrplak sandık, menteşeli sandık imalatında köklü bir geçmişe sahiptir. EPAL ve EURO PALET üretme, ISPM15-ISIL İŞLEM uygulama lisansına sahip olan firmamız, Uluslararası geçerliliğe sahip kalite belgeleri ile müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız, TSE tarafından verilen “Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi” alan Türkiye’deki ilk firmadır.

Vizyonumuz:

Şirketimizi Türkiye’nin sektör lideri yapmak, müşterilerimizin talep ve beklentilerine uygun çözümler üretmek. Hizmet verdiğimiz alanımızı genişletirken kalite anlayışımızda asla ödün vermeden üretimimizi sürdürmek.

 

Misyonumuz:

Müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmak, yatırımlarımızı ve sürekli büyümemizi finanse edebilecek kârlılığı elde ederek sürdürmek, ülkemize ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, çevreyi korumak.

 

Kalite Politikamız:

Yüksek kaliteli ürünlerimizi uygun fiyat avantajı ile müşterilerimizin talep ve beklentilere göre üreterek zamanında teslim etmek.

Dünyayı Taşıyoruz